ПоддержатьУкраїнська

“Била віником по обличчю і тілу” – на Харківщині працівники пансіонату знущались над пенсіонерами

StopCor
StopCor

StopCor

“Била віником по обличчю і тілу” – на Харківщині працівники пансіонату знущались над пенсіонерами

У селі Хорошево, Харківської області звільнять з роботи трьох працівників геріатричного пансіонату через те, що вони били і принижували пацієнтів похилого віку.

Про це інформує “Уніан”.

Про звільнення працівників повідомив директор Департаменту соціального захисту Харківської обласної держадміністрації Юрій Шпарага.

Минулого тижня в мережі був розповсюджений відеозапис, на якому видно, як співробітниця пансіонату б'є і принижує літнього чоловіка. За словами Шпараги, будуть звільнені жінка, яка фігурує на відеозапису, а також її колега, яка вела зйомку, і учасниця подій, яка нічого не зробила. Всі троє – молодший медичний персонал.

“Закон однаковий для всіх. Згідно із законодавством, ці люди будуть звільнені з посад”, – заявив Шпарага.

“Била віником по обличчю і тілу” – на Харківщині працівники пансіонату знущались над пенсіонерами

Він також додав, що перша з жінок написала заяву з проханням звільнити її за згодою сторін, але адміністрація пансіонату з цим не згодна.

“Людину треба було терміново відсторонити від роботи. І вона відсторонена, вона написала заяву. Більш того, вона просить звільнити її за угодою сторін. Адміністрація не погоджується з тим, що це "угода сторін". Ми вважаємо, що це злочин, і будемо працювати з юристами, щоб правильно і коректно використовувати статтю Кримінального кодексу”, – розповів директор департаменту.

Про побиття та приниження пенсіонерів стало відомо з відеопосту, який виклали в соціальну мережу інтернет-користувачі. На відео жінка, ймовірно, – працівник закладу, б'є віником по обличчю і тілу літнього чоловіка. Крім того, вона принижує його, в тому числі – з використанням нецензурної лайки.

Харківська прокуратура № 6 відкрила кримінальне провадження за ч. 2 ст. 126 Кримінального кодексу ("побої і мордування") за фактом можливих знущань над людьми похилого віку в геріатричному пансіонаті.

Читайте також: “Масове отруєння в дитсадку на Хмельниччині: понад 40 дітей у лікарні”.

Другие новости