ПоддержатьУкраїнська

"Катують і знущаються",- український політв'язень про умови утримання в Росії (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

'Катують і знущаються',- український політв'язень про умови утримання в Росії (відео)

Громадянин України Володимир Якименко, якого незаконно засудили в РФ, повідомив, що у російській тюремній лікарні на нього здійснюють психологічний тиск та не надають допомоги. Про це поінформувала уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

https://www.facebook.com/denisovaombudsman/videos/pcb.3504890919583632/1387609044754705/?type=3&theater

“Щойно отримала відео від незаконно засудженого громадянина України Володимира Якименка, в якому він повідомляє, що дійсно перебуває в обласній тюремній лікарні… у Саратовській області. Він повідомляє про продовження психологічного тиску на нього, а також про катування у цьому тюремному медзакладі людей”, – заявила омбудсмен та опублікувала відеозвернення Якименка у Facebook.

У відео українець повідомляє, що в тюремній лікарні перебуває уже третю добу, однак медичної допомоги йому не надають – лікарі навіть не дають таблетки від головного болю.

"Тут людей катують і знущаються. Мене змушують працювати, не дивлячись на болі у ключиці. До мене не здійснюють фізичного насильства, так як на інших. Тільки моральне знущання", – говорить Якименко.

Так, Денісова закликала представників міжнародних правозахисних організацій, закордонних та українських дипломатів відвідати Якименка.

"В таких умовах він потребує підтримки та уваги, а також впевненості, що його не залишили наодинці", – додала вона.

Другие новости