ПоддержатьУкраїнська

На Одещині раптово обірвалось життя голови районної державної адміністрації

StopCor
StopCor

StopCor

На Одещині раптово обірвалось життя голови районної державної адміністрації

15 листопада помер голова Захарівської районної державної адміністрації Ігор Стебловський. Про це стало відомо з повідомлення на сайті місцевої РДА.

"Завдяки людським якостям, професійному досвіду і знанням, Ігор Іванович користувався авторитетом і великою повагою не тільки в нашому районі, а й далеко за межами області..." – йдеться в повідомленні.

 Фото: Захарівська РДА

У некролозі співробітники померлого зазначили, що "його професійний і службовий шлях – це високий приклад відданості та гідності, відповідальності і честі, любові до людей, до рідної землі".

За словами колег, чиновник особливу увагу приділяв вчителям району, підтримував зв'язки з бійцями АТО, допомагав ветеранам, дітям-сиротам і людям з особливими потребами.

Ігор Стебловський здобув освіту в Балтському педучилищі, Одеському університеті імені І.І. Мечникова, а також закінчив Одеський регіональний інститут державного управління.

Читайте також: "П’яний директор бальнеолікарні ЗАТ “Укрпрофоздоровниця” напав на журналістку “СтопКору” і пошкодив їй руку".

Другие новости