ПоддержатьУкраїнська

На Сумщині викрили підпільну автозаправку, під загрозою вибуху знаходилось усе місто (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

На Сумщині викрили підпільну автозаправку, під загрозою вибуху знаходилось усе місто (фото)

Незаконною діяльністю займався власник гаража, звідки вилучили 180 літрів дизельного палива та близько 600 літрів бензину. Також правоохоронці знайшли пристрій для перекачки рідини та "чорну" бухгалтерію.

 Фото: Національна поліція
 Фото: Національна поліція

Про це повідомляє Магнолія-ТВ.

До того ж, зберігаючи у непристосованому гаражі таку кількість вибухонебезпечної речовини, чоловік наражав на серйозну небезпеку і своїх односельчан.

Коли до поліції надійшла оперативна інформація про незаконну торгівлю паливними матеріалами, за вказаною адресою негайно вирушила слідчо-оперативна група.

Прибуши на місце події, співробітники Краснопільського відділення поліції з’ясували: місцевий 48-річний чоловік й справді займається незаконною реалізацією дизпалива та бензину. Як доказ цьому, правоохоронці під час санкціонованого обшуку вилучили більше тридцяти ємностей різного об’єму з бензином та дизпаливом, а також саморобний пристрій типу помпи для перекачки рідини й «чорну» бухгатерію.

«Наразі ми з’ясовуємо джерело походження пального та коло осіб, причетних до його незаконної реалізації, - коментує ситуацію Андрій Семенченко, керівник Краснопільського відділення поліції. – До того ж, зберігання такої великої кількості вибухонебезпечної речовини у непристосованих для цього умовах само по собі становить  серйозну загрозу для навколишніх будівель та жителів села. Можна сказати, що чоловік  навіть не замислився, які наслідки буде мати випадкове загоряння парів бензину й дизпалива, та подальший вибух».

Наразі в рамках кримінального провадження тривають слідчі дії.

В тому разі, якщо вину чоловіка буде доведено, йому загрожує покарання у вигляді чималого штрафу, або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років або без такого.

Другие новости