ПоддержатьУкраїнська

Надзвичайна ситуація на Харківщині: що це означає для місцевих

StopCor
StopCor

StopCor

Надзвичайна ситуація на Харківщині: що це означає для місцевих

У Харківській області сьогодні, 21 березня, оголосили надзвичайну ситуацію у зв'язку з пандемією Covid-19. Відповідне рішення ухвалила комісія з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій

На початку засідання голова ОДА Олексій Кучер зазначив, що напередодні в харків'янки було підтверджено Covid-19.

"Вона перебуває в Київській області, але зараз ще не встановлено коло осіб, з якими вона спілкувалась, чи були серед них харків'яни. Ми зараз цим займаємось, але не можемо втрачати час. З урахуванням цього і того, що в цілому ситуація ускладнюється, вважаємо за необхідне ввести від сьогодні надзвичайну ситуацію в регіоні", – повідомив Кучер.

У зв'язку з ухваленням такого рішення управління розвитку транспортної інфраструктури Харківської ОДА отримало доручення проаналізувати питання щодо можливості повного зупинення громадських перевезень в області та розробити порядок дій у такому разі.

Водночас голова ОДА Кучер запевнив, що об'єкти критичної інфраструктури працюватимуть у звичному режимі, питання підвезення працівників цих підприємств буде вирішене, повідомляється на сайті Харківської обласної державної адміністрації.

Нагадаємо, станом на 10:00 21 березня в Україні 41 лабораторно підтверджений випадок Covid-19, з них 3 летальні, 1 пацієнт одужав і вже виписаний з лікарні.

Другие новости