ПоддержатьУкраїнська

Невакцинованих проти кору дітей не допускатимуть до відвідування навчальних закладів у 3-х областях України

StopCor
StopCor

StopCor

Невакцинованих проти кору дітей не допускатимуть до відвідування навчальних закладів у 3-х областях України

Через поширення інфекції, невакциновані проти кору діти не допускатимуться у навчальні заклади в Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській областях, передає УНН з посиланням на прес-службу МОЗ.

"У зв'язку зі спалахом кору в Україні Міністерство охорони здоров'я спільно з Міністерством освіти і науки України намагаються не допустити подальшого поширення інфекції. У трьох областях з найбільшим числом хворих – Івано-Франківській, Одеській та Тернопільській – діти, які не отримали щеплення від кору, не допускаються до відвідування дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів, що є одним із основних способів запобігати поширенню спалаху інфекції", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що на початок вересня в Україні зареєстровано 1627 випадків кору, двоє дітей в Одеській області померли. Найбільше випадків зареєстрували в Івано-Франківській (747 випадків), Одеській (589 випадків) та Тернопільській (70 випадків) областях.

"Цього року в Івано-Франківській області захворіла 591 дитина (79% від усіх захворілих), Одеській – 389 дітей (66% від усіх захворілих) та Тернопільській – 57 дітей (81% від усіх захворілих). Зазвичай хворіють ті, хто не був вакцинований проти кору", – наголосили в МОЗ.

Другие новости