ПоддержатьУкраїнська

Олег Сенцов оприлюднив свій заповіт (повний текст)

StopCor
StopCor

StopCor

Олег Сенцов оприлюднив свій заповіт (повний текст)

7-го вересня сестра українського політв’язня Наталя Каплан передала заповіт Олега Сенцова, який той попросив оприлюднити.

Про це інформує “112 Україна”.

У листі Сенцов заповідає екранізацію своїх робіт режисерці Євгенії Врадій. Також він призначив спадкоємцями своїх дітей – Аліну й Владислава.

Олег Сенцов оприлюднив свій заповіт (повний текст)

Текст заповіту: "Я, Сенцов Олег Геннадійович, перебуваючи в здоровому розумі та твердій пам'яті, заповідаю у випадку моєї смерті екранізацію фільмів за моїми сценаріями, а саме "Носоріг", "Кай", а також написані мною в неволі "Блискучий світ", "Ворони" і "Крісті", моєї соратниці та другому режисеру Євгенії Врадій як режисеру-постановнику. У разі її відмови вона має право вибрати, кому передоручити ці екранізації, а також вибрати компанію-виробника цих фільмів.

Правонаступниками, спадкоємцями та одержувачами моїх гонорарів після моєї смерті я призначаю моїх дітей: Сенцову Аліну і Сенцова Владислава. Заповіт складено в ІК-8 р. Лабитнангі в присутності та завірено моїм адвокатом Дінзе Дмитром. 07.09.18".

Олег Сенцов оприлюднив свій заповіт (повний текст)

Нагадаємо, що Олег Сенцов припинив голодування в російській колонії. У РФ офіційно повідомили про його заяву, однак причин не назвали. За словами адвоката Сенцова, припинити голодування було вирішено після того, як російські лікарі й тюремники висунули ультиматум режисерові, запропонувавши або добровільно припинити голодування, або погодитися на примусове годування.

Голодування Олег Сенцов розпочав 14 травня 2018 року. Основною вимогою було відпустити на волю українців, які стали політв'язнями Кремля. Незважаючи на такі дії режисера, власті РФ за цей період не пішли на переговори щодо звільнення або обміну політичних в'язнів.

Читайте також: “Страйк під землею і голодування: на Луганщині гірники вимагають виплати зарплатні”.

Другие новости