ПоддержатьУкраїнська

Підліток порізав 5-річного двоюрідного брата ножем в серце

StopCor
StopCor

StopCor

Підліток порізав 5-річного двоюрідного брата ножем в серце

Хлопчик, який постраждав у страшній різанині під Києвом, перебуває у реанімації. Про це сповістив його батько Святослав Козирєв у своєму "Фейсбуці".

Дитину звати Арсеній. Ран йому завдав двоюрідний 14-річний брат під час домашньої сутички. Матір Арсенія – тітка нападника надокучила підлітку повчаннями, а той вирішив помститися, порізавши її та дитину ножем і сокирою.

Батько повідомив деталі трагедії, а також заявив, що винною вважає матір підлітка. Коли хлопцю виповнилося 13 років, жінка переселила його жити до сестри Юлії – у будинок Козирєва.

За словами чоловіка, після того, як сталася трагедія, жінка навіть не висловила співчуття, а в присутності поліції почала йому погрожувати.

Між родичами сталася чергова сварка і тоді у малолітнього виник злочинний умисел. Хлопець взяв кухонний ніж і накинувся на свою тітку – наніс її удар ножем у груди.

Жінка почала оборонятися і вихопила  ножа, однак племінник побіг на кухню і взяв ще одного ножа та сокиру. Потерпіла вибігла з хати і почала телефонувати сестрі, однак, школяр вибив сокирою в неї з рук телефон та знову почав наносити удари. Пізніше зловмисник переключився на 4-річного двоюрідного брата, якому також наніс чисельних ножових поранень.

Потерпілі родичі перебувають в реанімаційному відділенні лікарні із множинними ножовими пораненнями, їх стан стабільно тяжкий.

Слідчі кваліфікували цю подію за ч. 2 ст.15 (Замах на злочин), п.1 п.2 ч.2 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Розпочато досудове розслідування

Другие новости