ПоддержатьУкраїнська

Рівень захворюваності на COVID-19 перевищено майже у всіх областях: що відомо

Владимир Садыков
Владимир Садыков

Редактор ленты новостей

Рівень захворюваності на COVID-19 перевищено майже у всіх областях: що відомо

У Києві та 21 області перевищено рівень захворюваності на COVID-19. Динаміку рівня госпіталізацій перевищено у 10 регіонах.

 Коронавірус в Україні Фото: Facebook

Показник рівня захворюваності на COVID-19, який визначено на рівні 75 на 100 тисяч мешканців, перевищено у Києві та 21 області, в межах норми він залишається тільки в Закарпатській, Кіровоградській та Миколаївській областях.

Найбільше рівень захворюваності перевищено в Чернівецькій області, там він складає 303 на 100 тисяч населення, а також у Луганській (286) та Тернопільській (194) областях. У Києві цей показник – 150 випадків на 100 тисяч населення.

Крім того, за даними МОЗ, станом на 17 вересня, в 10 областях перевищено динаміку рівня госпіталізацій: у Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Луганській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Харківській та Хмельницькій.

 Індикатори визначення рівнів епідемічної небезпеки Дані МОЗ

Найгірша ситуація за цим показником у Миколаївській області, де він складає 105,1% при нормі до 50%.

Нагадаємо:

  • Вся Україна поки що офіційно у "зеленій зоні", але з 20 вересня запрацюють нові карантинні правила – і наступного тижня можуть оголосити "жовті" зони з посиленням обмежень.
  • На Закарпатті вже заявили, що з наступного тижня область переходить у "жовту" карантинну зону, у зв’язку з цим змінять роботу освітні заклади.
  • Станом на 14 вересня у 18-ти з 25 регіонів України було перевищено пороговий рівень захворюваності на COVID-19, у 7-ми регіонах було перевищено динаміку рівня госпіталізацій.
  • 12 вересня показник рівня захворюваності на COVID-19 перевищував у 12 регіонах включно з Києвом, а динаміка рівня госпіталізацій перевищувала "поріг" у 4 областях.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, в Україні кількість нових хворих зросла до 6624 осіб. Серед нових хворих — 677 дітей, що також більше, ніж минулої доби. До лікарні із ускладненнями хвороби потрапило 1568 осіб.

Другие новости