ПоддержатьУкраїнська

Струс мозку і перелом носа: в Олевську люди Пашинського напали на кандидата в депутати

StopCor
StopCor

StopCor

Струс мозку і перелом носа: в Олевську люди Пашинського напали на кандидата в депутати

Ударили важким металевим предметом зі спини. Громадський активіст, представник ГО «Стоп корупції» в Олевську на Житомирщині та кандидат в депутати Олевської ОТГ Олександр Ігнатьєв став жертвою нападу. Замах на життя чоловіка, за його словами, здійснив представник екснардепа Пашинського Андрій Іванов.

 В Олевську на кандидата Ігнатьєва напали люди Пашинського. Фото: СтопКор.

«У мене струс мозку і перелом носа у двох місцях. Напав представник Пашинського в Олевську Андрій Іванов. Спочатку він викликав мене на вулицю із магазину, а в якийсь момент спілкування завдав удару важким предметом зі спини», — розповів активіст ГО «Стоп корупції» Олександр Ігнатьєв.

 У чоловіка перелам носа і струс мозку. Фото: СтопКор.

У ГО «Стоп корупції» розцінюють цей напад як пряму загрозу життю нашого колеги. Сам Олександр Ігнатьєв вважає, що за нападом стоїть оточення міського голови Олевська Омельчука.

Під час удару нападник вигукнув фразу: «За Омельчука ми тебе завалимо!»

Зловмисник утік із місця подій, наш колега перебуває у лікарні.

 Чоловіка вдарили важким металевим предметом. Фото: СтопКор.

Зазначимо, що Олександр Ігнатьєва провів серію викривальних розслідувань корупційних схем у місті. Серед фігурантів справ є чинні можновладці, чиновники та політики.

Другие новости

Боевики ХАМАС освободили 13 заложников в рамках четырехдневного перемирия с Израилем

Боевики ХАМАС освободили 13 заложников в рамках четырехдневного перемирия с Израилем

Первая группа заложников, освобожденных боевиками ХАМАС в рамках соглашения с Израилем, направляются вместе с сотрудниками Международного комитета Красного Креста в машинах скорой помощи к выходу из Газы