ПоддержатьУкраїнська

У 2018 році вакцинацію пройдуть діти та дорослі – Супрун

StopCor
StopCor

StopCor

У 2018 році вакцинацію пройдуть діти та дорослі – Супрун

Уляна Супрун наголосила на необхідності провакцинувати українських дітей впродовж поточного року. Вона також заявила, що держава закупить вакцини також для дорослих.

Про це виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я написала на своїй сторінці у соцмережі, новину передає "Преса України".

Уляна Супрун нагадала, що українці повинні вчасно робити щеплення дітям. За її словами, вакцини надають безкоштовно, оскільки їх купують за державні кошти. Виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я додала, що дорослі українці зможуть зробити вакцину від дифтерії та правця.

"Для діток вакцинація є життєво важлививою, адже їх організм дуже вразливий до захворювань. Але і не варто думати, що вакцинація потрібна лише дітям: дорослим також потрібно захищатися від інфекційних хвороб", – зазначила Супрун.

Вона особливо наголосила на тому, що вакцинація необхідна для запобігання розповсюдження серйозних захворювань. Супрун також зауважила, що у МОЗ вже представили календар щеплень, який допоможе батькам розібратися, коли та які вакцини слід робити дитині.

У 2018 році вакцинацію пройдуть діти та дорослі – Супрун

Другие новости