ПоддержатьУкраїнська

У “червоній” зоні тепер буде працювати громадський транспорт

StopCor
StopCor

StopCor

У “червоній” зоні тепер буде працювати громадський транспорт

Комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила обмеження для окремих регіонів, які потрапили у “червону” зону епідемнебезпеки. Повідомляється, що в усіх регіонах тепер буде працювати громадський транспорт.

 Фото: Reuters

Про це пише РБК-Україна. 

В документі йдеться про винятки для кожного окремого регіону щодо обмежень, встановлених для "червоної зони" в пункті 15 постанови №641 від 22 липня.

У всіх регіонах, які з 19 жовтня будуть у "червоній" зоні", дозволено продовжити роботу громадського транспорту.

Також у всіх регіонах, крім Донецької області, дозволена робота торгово-розважальних центрів і різних магазинів (не тільки з товарами першої необхідності, медикаментами та добривами).

В населених пунктах і районах Житомирської, Одеської, Луганської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської областей дозволена посадка пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного і міжобласного сполучення.

В Донецькій області дозволено відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім'ям з важкими життєвими обставини.

В Івано-Франківській, Полтавській, Харківській і Хмельницькій областях дозволена робота закладів освіти (шкіл, коледжів, Вузів).

В Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій та Чернігівській областях дозволена робота закладів громадського харчування.

У Київській області дозволена робота інших розважальних закладів.

Крім всього цього, дозволена робота тих закладів і установ, які спочатку передбачені постановою Кабміну від 22 липня - банків, страхових агентств, медичних і ветеринарних установ, заправок, станцій техобслуговування автомобілів, комп'ютерних сервісів, ремонту побутової техніки та поштових відділень, а також робота громадського харчування на винос і доставку

Як повідомляв “СтопКор” раніше, у світі зафіксовано майже 39 мільйонів випадків COVID-19.

Другие новости