ПоддержатьУкраїнська

Усіх, хто повернувся з-за кордону перевірить поліція на самоізоляцію

StopCor
StopCor

StopCor

Усіх, хто повернувся з-за кордону перевірить поліція на самоізоляцію

Епідеміологи разом з Нацполіцією перевірятимуть дотримання самоізоляції всіма, хто повертається в Україну з-за кордону. Про це заявив заступник глави МОЗ, головний санітарний лікар Віктор Ляшко на брифінгу в неділю

"Вчора ми вчергове змінили правила перетину державного кордону для людей, які будуть повертатися в Україну з визначених хабів в аеропортах за межами України.

Перший літак вчора приземлився з Іспанії, 215 пасажирів, всі вони були протестовані експрес-тестами. Всі вони підписали згоду на добровільну ізоляцію на 14 днів.

Ми в МОЗ постановою головного державного санітарного лікаря підписання такої згоди про самоізоляцію та видачу пам'ятки про самоізоляцію зробили обов'язковим протиепідемічним заходом".

"Всі ці документи передаються в базу для епідеміологів. Епідеміологи разом з Національною поліцією України відпрацьовуватимуть кожний контакт і кожну згоду про самоізоляцію і, в разі порушення підписаної згоди, будемо ініціювати притягнення цих людей до адміністративної відповідальності"- зазначив Ляшко, передає «УП»

Другие новости