ПоддержатьУкраїнська

В анексованому Криму загострились проблеми у галузі медицини

StopCor
StopCor

StopCor

В анексованому Криму загострились проблеми у галузі медицини

Кримські окупанти визнали, що на півострові все частіше з'являються проблеми, які потребують нагального вирішення. Зокрема, виникла нестача лікарів.

Новину повідомляє "Преса України".

За даними ЗМІ анексованому півострову Крим, на сьогодні у медичних закладах для нормального функціонування не вистачає 900 лікарів. Самі ж медики заявляють, що зарплати на півострові невеликі, а лікарні потребують капітального ремонту. Цю ситуацію прокоментував "міністр охорони здоров'я" Криму Олександр Голенко.

"Дефіцит з лікарями гострий – близько 900 лікарів не вистачає медичним організаціям державної форми власності. У минулому році до Криму прибуло 116 молодих фахівців. Але багато хто з них йдуть працювати в приватні клініки, або взагалі йдуть з охорони здоров'я", – зауважив він.

Однак він вбачає проблему далеко не в низьких зарплатах та поганих умовах праці. За його словами, молоді фахівці просто бояться нести відповідальність за життя пацієнтів. Тим не менше цю ситуацію так звана кримська влада збирається виправити завдяки програмі Земський лікар, яка має залучити 55 фахівців до робіт у сільських регіонах Криму. Відбудеться це у 2018 році.

Варто зазначити, що медична галузь не єдина, яка потерпає від неналежної організації роботи. З початком навчального року загальноосвітні заклади півострова не були готові до повноцінної роботи. Як повідомлялось раніше, Польща почала переманювати до себе українських лікарів, спростивши їм умови отримання ліцензії. Тим часом польські медики зауважили, що вони отримують низькі зарплати.

Другие новости