Влада України заборонила використання щеплення, яке розрахована "для профілактики кору", італійської компанії "Пріорікс". Стало відомо, що цей препарат не має реєстрації в Україні.
Новину передає "Преса України".
Вакцина "Пріорікс" створена в Італії компанією "Фідія Фармацеутіці С.П.А". Препарат зареєстрований і упаковується в Росії компанією "Сміт-Кляйн Біч-Біомед". У державній службі України з лікарських засобів та контролю за наркотиками відзначили, що відтепер вакцина заборонена для реалізації і використання.
"При виявленні даного імунологічного препарату Держлікслужба зобов'язує всі суб'єкти господарювання вилучити його з обігу для утилізації. "Пріорікс" – жива комбінована вакцина для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи", – відзначили в службі контролю.
До слова, нещодавно в країні розгорівся черговий скандал з приводу щеплень. Так, в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун заявила, що в Закарпаття потрапили контрабандні вакцини від кору. На таку інформацію гостро відреагував очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Він сказав, що слова Супрун – це брехня, додавши до свого обурення нецензурне висловлювання. Прем'єр-міністр України попросив Москаля вибачиться перед Супрун, але той відповів, що спочатку чекає вибачень від міністра.
Нагадаємо, влада Швеції заборонила обов'язкову вакцинацію через "серйозні проблеми зі здоров'ям у дітей після щеплень". Вченими було доведено, що вакцини від кору викликають запальні процеси в мозку і порушують гормональний фон, через що в майбутньому вакциновані громадяни не можуть стати батьками.
А потрійна вакцина викликає аутизм, гіперактивність і відсталість розвитку мови. Причиною великого європейського скандалу на тему вакцин став фільм вчених "Vaxxed", після якого вже на наступний день з вимогами заборонити обов'язкову вакцинацію вийшли тисячі громадян різних країн. Цікаво, що після виходу фільму в ефір, він миттєво зник з Ютуб в країнах СНД.
На щастя, активісти, які встигли скопіювати кіно, повернули розслідування вчених в Інтернет і перекладають його різними мовами світу.