ПоддержатьУкраїнська

В Україні терміново заборонили популярний препарат від кашлю

StopCor
StopCor

StopCor

В Україні терміново заборонили популярний препарат від кашлю

У Держлікслужбі розповіли про інцидент зі зникненням авто з ліками. Після цього було прийняте рішення терміново вилучити та знищити ряд ліків, які продаються в аптеках України.

Новину передає "Преса України".

У прес-службі Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заявили, що препарат від кашлю "Амброксол" потрапив під заборону продажу в українських аптеках. Йдеться про лікарський засіб, який виготовляє українська фармацевтична компанія "Лекхім-Харків".

Як зазначається, "Амброксол" серії 020315, таблетки 0,03 №20 не зареєстрований в Україні. Препарат виготовлено для ринку Республіки Узбекистан. Крім того, видання Вголос відзначає, що ще одна з причин зняття з продажу препарату – зникнення автомобіля з ліками. Однак деталі інциденту не уточнюються.

Варто зазначити, що окрім "Амброксолу" під заборону для продажу в Україні також потрапила інша продукція "Лекхім-Харків". Зокрема, "Дексаметазон", "Нітрогліцерин", "Супрастілін", "Трісептол" і "Цефтріаксон".

Зазначені препарати повинні бути вилучені та утилізовані. Як повідомлялось раніше, в Україні заборонили відомий аналог препарату "Но-шпа" – "Но-Х-ша" виробництва "Лекхім-Харків". За даними Держлікслужби, препарат, представлений в аптеках України, призначений для ринку Казахстану.

Другие новости