ПоддержатьУкраїнська

Зеленського просять визнати 24 квітня днем пам’яті загиблих від геноциду вірмен в Османській імперії

StopCor
StopCor

StopCor

Зеленського просять визнати 24 квітня днем пам’яті загиблих від геноциду вірмен в Османській імперії

14 травня на сайті Президента України з’явилася петиція з проханням визнати геноцид вірмен в Османській імперії 1915-1922 років та встановити 24 квітня щорічним днем вшанування пам’яті цих трагічних подій.

 Ілюстрація: Радіо Свобода

«Шановний Володимире Олександровичу, звертаюся до Вас з проханням підтримати весь вірменський народ у столітній боротьбі за правду та історичну справедливість.

Гоніння, пригноблення та масові вбивства цілих народів за расовою, релігійною чи будь-якою іншою ознакою — це злочин проти людяності, який не має строку давності. Такі дії повинні отримати адекватну оцінку з боку всього цивілізованого світу для того, щоб не допустити подібних трагедій у майбутньому.

Це питання стоїть набагато вище всіх політичних інтересів — ідеться про цінності, на яких будуть виховуватися наступні покоління, від яких залежатиме безпека, благополуччя та сама можливість почувати себе вільно для мільярдів людей. Переконаний, що подібні орієнтири близькі для всього українського народу та Вас особисто.

Саме тому закликаю Вас надати всю необхідну підтримку на державному рівні задля визнання масових знищень вірмен у 1915-1922 роках в Османській імперії актом геноциду проти вірменського народу та встановити 24 квітня днем вшанування пам’яті жертв цих трагічних подій», — ідеться в петиції.

Автор — керівник громадської організації «Монс Піус» Сурен Петросян.

Щоб підтримати петицію, усі небайдужі можуть перейти за посиланням. До кінця збору підписів залишилося 92 дні.

Другие новости