ПідтриматиРусский

Олімпіада-2022: результати української збірної 6 лютого поки-що не надихають

Олена Бурдейна

Журналістка, редакторка

Протягом неділі 6 лютого на Олімпіаді-2022 у Китаї українські спортсмени здійснювали тренувальні заїзди та змагались у 5-ьох видах спорту.

Український спортсмен на Олімпіаді в Пекіні. Фото: Bigmir

У неділю на пекінській олімпіаді змагались 11 українців у півдесятку спортивних дисциплін, підрахувало агентство "Уніан".

Дисципліни, яким був присвячений недільний день, були наступні: лижні перегони, санний спорт, стрибки з трампліну, гірськолижний спорт та фігурне катання.

Саме сьогодні мав відбутись гірськолижний фінал, але його перенесли на завтра - на понеділок 7 лютого - через несприятливі погодні умови. Учасник від України - 25-річний майстер спорту Іван Ковбасюк.

Підсумки тренувальних заїздів:

• санний спорт - жінки, 5-ий та 6-ий заїзди - Олена Стецків - 22 та 27 місце, Юліанна Туницька - 19 та 22 місця;
  • санний спорт - чоловіки, 1-ий та 2-ий заїзди - Ігор Стахів та Андрій Лисецький - 14 та 12 місце.

Підсумки змагань:

• фігурне катання - жінки, команді змагання, коротка програма - Анастасія Шаботова - 7-е місце;
  • лижні перегони - чоловіки, скіатлон - Олексій Красовський, Руслан Переходов - не доїхали до фінішу, так як відстали від лідера на ціле коло і тому вибули з гонки;
  • стрибки з трампліна - індивідуальна першість - Євген Марусяк посів 49 місце на пробному етапі і 47 місце на 1-му етапі (в підсумку не пройшов до фіналу);
  • санний спорт - чоловіки, 3-ій заїзд - Антон Дукач та Андрій Мандзій посіли 22 та 27 місця відповідно, тому до фіналу не пройшли.