Пас Малиновського допоміг «Аталанті» перемогти «Сассуоло» в матчі Серії А

StopCor
StopCor

StopCor

В 5-му турі чемпіонату Італії (Серія А) «Аталанта» перемогла на своєму полі «Сассуоло» - 2:1, передає Укрінформ.

Український півзахисник «Аталанти» Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі і зіграв 63 хвилини.  Саме після його пасу Робін Госенс відкрив рахунок на 4-й хвилині.

Давіде Дзаппакоста подвоїв перевагу «Аталанти». А перед перервою Доменіко Берарді скоротив відставання гостей. В другому таймі «Аталанта» втримала переможний рахунок 2:1.

В паралельному матчі «Інтер» переміг на виїзді «Фіорентину» - 3:1 (Дарміан, Джеко, Перішич – Соттіль).

Турнірне становище топ-5 Серії А: 1.«Інтер» - 13 (5), 2.«Наполі» - 12 (4), 3.«Мілан» - 10 (4), 4.«Аталанта» - 10 (5), 5.«Рома» - 9 (4).

Як повідомляв Укрінформ, 4-му турі чемпіонату Італії (Серія А) «Аталанта» перемогла на чужому полі «Салернітану» - 1:0.

Джерело: Укрінформ