ПоддержатьУкраїнська

Велике будівництво: на Житомирщині проблемну дорогу відремонтували до середини

Наталья Полынкова
Наталья Полынкова

Региональный редактор

Велике будівництво: на Житомирщині проблемну дорогу відремонтували до середини

Житомирська ОДА не планує добудовувати дорогу місцевого значення Олевськ – Покровське у 2022 році. Половину дороги – 8 км – відремонтували торік за програмою "Велике будівництво". Для ремонту решти немає навіть проєктної документації.

На Житомирщині відремонтували половину дороги в Олевській ОТГ Фото: Олевськ онлайн

Загальна відстань між Олевськом і селом Покровське складає 16 км. Щоб подолати шлях між цими населеними пунктами позашляховиком, треба було витратити більш ніж годину. Торік за програмою "Велике будівництво" взялися ремонтувати автомобільну дорогу загального користування місцевого значення С061501 Олевськ – Покровське. Про це розповів координатор ВГО "Стоп корупції" на Житомирщині Олександр Ігнатьєв.

Він проїхався між Олевськом і Покровським і показав, як відремонтували за президентською програмою "Велике будівництво" рівно половину дороги. Саме на середині відстані між Олевськом і Покровським нова асфальтована дорога посеред лісів просто закінчується. А далі починається жах автомобіліста: суцільні ями, багнюка та бездоріжжя.

https://www.facebook.com/100051686923039/videos/314793693803506/

"У 2021 році 8-кілометрову частину дороги Олевськ — Покровське до села Будки капітально відремонтовано за програмою "Велике будівництво". Розробник проєкту дороги Олевськ — Покровське на 8 кілометрів (до села Будки) у 2018 році — ФОП Пославський О.П. Переможець відкритих торгів – ПП "Автомагістраль". Джерело фінансування: Державний дорожній фонд. Загальна кошторисна вартість: 90 348,979 тис. грн", — розповідає Олександр Ігнатьєв на своєму порталі "Олевськ онлайн".

Судячи з графіку фінансування, кошти вже виділені у повному обсязі.

Проєктної документації на решту 8 кілометрів капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С061501 Олевськ – Покровське немає. Тому й фінансування продовження будівництва неможливе.

"Олевська міська рада 4 червня 2021 року звернулася до Житомирської облдержадміністрації з приводу капітального ремонту двох доріг місцевого значення. Депутати просили облдержадміністрацію замовити та профінансувати виготовлення проєктно-кошторисної документації на капітальний ремонт доріг Будки — Покровське та Лопатичі — Кам’янка", — зазначив Ігнатьєв.

Велике будівництво: на Житомирщині проблемну дорогу відремонтували до середини

Натомість, як повідомив активіст, у планах Державного фонду регіонального розвитку і відповідних управлінь Обласної адміністрації на 2022 рік ремонт 8-кілометрової ділянки до Покровська не значиться.

Представник ВГО "Стоп корупції" на Житомирщині зазначив, що місцевий осередок бере питання ремонту проблемної ділянки під громадський контроль.

Нагадаємо:

  • Як повідомляв "СтопКор", міська рада Олевська підтвердила житомирським активістам, що не надавала дозволи на розробку піщаного кар’єру та видобуток копалин біля села Рудня-Бистра в Олевському районі Житомирщини. Таким чином спростувавши заяви місцевих політиків про буцімто легальний видобуток піску в Олевській ОТГ.

Другие новости