ПоддержатьУкраїнська

Чорного кав'яру не буде: під Києвом браконьєри знищили червонокнижну рибу (фото)

StopCor
StopCor

StopCor

Чорного кав'яру не буде: під Києвом браконьєри знищили червонокнижну рибу (фото)

Знищили рибу із Червоної книги. Під Києвом у селищі Трипілля піщані нелегали не лише незаконно видобувають копалини, а й завдають збитків рибному господарству, яке знаходиться по сусідству. Про це стало відомо активістам з ГО "Стоп корупції". 

 У Трипіллі під Києвом розводять червонокнижних осетрів. Фото: ''Kyiv City News''

"Баржа браконьєрів, які возять пісок на територію ТОВ "Позитив", пришвартувалась поруч із рибною фермою, де розводять осетрів. Ця риба занесена до Червоної книги. Під час маневру буксир наблизився до рибгоспу на 2-5 метрів, дав хід уперед і підняв сильну хвилю своїми лопатями. У результаті контейнер розірвало. І вся риба, а там було близько 60 рибин загальною масою у 210 кілограмів, випливла в Дніпро. Барда порушила правила руху біля ферми. І це попри те, що там є відповідний знак – не можна підіймати хвилю. Примітно, що ця риба занесена до Червоної книги та у разі, якщо її впіймають, це карається законом. Штраф 48000 грн", – розповідають активісти ГО "Стоп корупції".

 Баржа браконьєрів пошкодила контейнер з рибою. Фото: ''Kyiv City News''

Зазначимо, що ТОВ "Позитив" займалось незаконною діяльністю у Вишгороді. Браконьєри використовували земельну ділянку не за цільовим призначенням.

 Поблизу рибгоспу заборонено підіймати хвилю. Фото: ''Kyiv City News''

Також представникам ГО "Стоп корупції" встановили, що пісок із цієї незаконної точки видобутку возили на будівництво розв'язки на Великій окружній дорозі від вулиці Рокоссовського до Оболонського проспекту.

 Рибне господарство зазнало колосальних збитків. Фото: ''Kyiv City News''

Другие новости