ПоддержатьУкраїнська

Чорна бухгалтерія «Консула»: що приховують у районному управлінні освіти?

StopCor
StopCor

StopCor

Чорна бухгалтерія «Консула»: що приховують у районному управлінні освіти?

Таємне життя популярного столичного шкільного закладу: команді «СтопКор» вдалося поспілкуватись із очільницею гімназії «Консул» Тетяною Мельник. Щоправда, вона чомусь не змогла конкретно пояснити, куди зникають батьківські кошти і чому вони осідають на рахунку приватної фірми. Чому ж відповідати на питання журналістів їй нібито заборонили в райуправлінні освіти? Дізнавалась Наталія Дігтяр.

https://www.youtube.com/watch?v=BE4I9FGFc1M

Не змогла згадати директорка й історію створення приватного ТОВ «Школа Консул». Але згідно з аналітичною платформою Youcontrol, саме Тетяна Володимирівна Мельник і є однією із засновниць цієї фірми. А директором призначена вчителька цієї ж гімназії.

Чому ж міський департамент освіти погоджує, а районний забороняє інтерв’ю з директоркою?

Вже після інтерв’ю з Тетяною Володимирівною ми дійсно отримали лист від районного відділу освіти. Причина відмови – відсутність у знімальної групи… медичної довідки про стан здоров’я.

 Причина відмови - відсутність медичних довідок?

Але звертаємо увагу, що про цей лист пані Мельник нам говорила за день до його появи на світ. Невже у очільниці гімназії є ще й дар передбачення?

Позаяк усі вище викладені факти ми продублювали у зверненнях до правоохоронних органів, міністерства освіти та Офісу президента. А про результати – повідомимо у наступних випусках.

Другие новости