ПоддержатьУкраїнська

14 мільйонів жителів Латинської Америки на межі голоду через коронавірус

StopCor
StopCor

StopCor

14 мільйонів жителів Латинської Америки на межі голоду через коронавірус

Через негативні наслідки пандемії COVID-19 у Латинській Америці на межі голоду перебувають щонайменше 14 млн осіб. 

"Всесвітня продовольча програма ООН попереджає, що в Латинській Америці на межі голоду перебувають щонайменше 14 мільйонів людей, оскільки пандемія коронавірусу, що триває, закриває людей у своїх домівках, позбавляє роботи та калічить економіку", - йдеться у повідомленні Всесвітньої продовольчої програми ООН (UN WFP) .

У 2019 році 3,4 мільйона людей зазнали серйозних харчових проблем. Ця кількість може збільшитися вчетверо в одному з найбільш вразливих регіонів світу, згідно з новими прогнозами UNWFP.

"Ми переходимо до дуже складної стадії", - сказав Мігель Баррето, регіональний директор UNWFP у країнах Латинської Америки та Карибського басейну. "Це те, що ми називаємо пандемією голоду", - додав Баррето.

Ознаки голоду вже відчуваються по всьому регіону, де бідні громадяни нехтують карантинними обмеженнями, заради пошуків грошей та харчів. Багато хто з тих, хто голодує, - неофіційні працівники, які становлять значну частину робочої сили в країнах Латинської Америки, та люди, які втратили роботу в умовах неочікуваного економічного спаду, інформує  "Укрінформ".

Другие новости