ПоддержатьУкраїнська

300 бізнесменів-спартанців: що вигадали у ДПС Києва для перевірки підприємців

StopCor
StopCor

StopCor

300 бізнесменів-спартанців: що вигадали у ДПС Києва для перевірки підприємців

Реформування структури, нове керівництво, а методи – старі. На підставі наказу ГУ ДПС у місті Києві  № 1010 з кінця січня проводяться перевірки підприємців. Ревізори прийдуть до 257 столичних фірм і ФОПів.

Інспектори контролюють дотримання малим і середнім бізнесом вимог законодавства щодо обігу підакцизних товарів, готівки, порядку здійснення розрахункових та ведення касових операцій.

Але у документі є порушення і вже зафіксовані перші жертви цього наказу. Про це стало відомо активістам ГО "Стоп корупції". Юристи проєкту проаналізували документ і знайшли кричущі недоліки.

"У цьому наказі не зазначено підстав для проведення перевірки щодо конкретних суб'єктів господарювання, оскільки доповідна записка департаменту, що зазначена як підстава в наказі, не може бути підставою для фактичної перевірки відповідно до ст.80 Податкового кодексу України.

У документі не вказана тривалість таких перевірок і не зазначений період діяльності, за який буде перевірятися діяльність суб'єктів господарювання", – зазначають юристи.

До громадської приймальні ГО "Стоп корупції" уже почали звертатись підприємці, до яких приходили інспектори з цим одіозним наказом.

Окрім того, громадська організація отримала низку звернень і скарг на дії підлеглих в. о. голови ГУ ДПС у Києві Нонни Багмет.

Так, у Дніпровському районі Києва інспектори незаконно зняли інформацію з реєстратора розрахункових операцій без присутності представника установи.

Активісти ГО "Стоп корупції" розгорнули мобільну громадську приймальню під ДПС Києва по вулиці Шолуденка, 33/19 і закликають усіх постраждалих від дій інспекторів та посадових осіб ДПС повідомляти про факти порушень.

Також можна залишати свої повідомлення за телефоном гарячої лінії 578 000 4

Другие новости