ПоддержатьУкраїнська

Ахметов може "перекрити" воду киянам

StopCor
StopCor

StopCor

Ахметов може 'перекрити' воду киянам

Жителі Києва заборгували "Київенерго" велику суму. Як результат, у компанії пригрозили відключенням "Київводоканалу" від електрики.

Новину повідомляє "Преса України".

Станом на 1 жовтня кияни мають борг перед "Київенерго" у розмірі 1,012 млрд грн. З них 53,71 млн грн – борг "Київводоканалу". У зв'язку з цим підприємство можуть відключити від електрики. Як результат, жителі української столиці залишаться без води.

У компанії "Київенерго", яка належить бізнесмену Рінату Ахметову, пояснили, що Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг списує з держбюджету кошти, необхідні для оплати спожитої електроенергії. Відбувається це завдяки пільгам та субсидіям. Але це списання йде на користь "Енергоринку", оператора оптового ринку електроенергії. У "Київенерго" наголосили, що до них кошти на доходять.

"У разі подальших неплатежів "Київенерго" буде змушене відключити "Київводоканал" за борги, що є критичним для столиці та може нести екологічну загрозу", – зазначили представники "Київенерго".

Ахметов може ''перекрити'' воду киянам

Другие новости