ПоддержатьУкраїнська

Активісти звернулися до Офісу Генпрокурора через відсутність розслідування справи про рейдерство

StopCor
StopCor

StopCor

Активісти звернулися до Офісу Генпрокурора через відсутність розслідування справи про рейдерство

Громадська організація «Стоп корупції» звернулася до Генеральної прокуратури України, Державного бюро розслідувань та Національної поліції щодо протиправної бездіяльності посадових осіб ГУ НП у Харківській області та Прокуратури Харківської області, які здійснюють розслідування у кримінальному провадженні за фактом рейдерського захоплення ТОВ «ЮА ЕСТЕЙТ». Так, представники організації просять ініціювати розслідування та у випадку виявлення правопорушень притягти винних до відповідальності.

Вищевказане кримінальне правопорушення було вчинене ще у 2018 році, 27.07.2018 року було порушене кримінальне провадження № 12018220240000354. Досудове розслідування здійснюється начальником відділу розслідування економічних злочинів СУ ГУ НП у Харківській області Настенком Артемом Володимировичем, процесуальне керівництво здійснюється Прокуратурою Харківської області, однак на сьогодні жодних активних слідчих дій проведено органами досудового розслідування не було.

На запити, звернення, клопотання та скарги адвокатів потерпілої сторони представники ГУ НП у Харківській області та Прокуратури Харківської області відповідають лише формальними відписками без зазначення жодної конструктивної інформації щодо ходу досудового розслідування вказаного злочину.

«Вважаємо, що своєю протиправною бездіяльністю керівник слідства (представник ГУ НП у Харківській області) та процесуальний керівник (представник Прокуратури Харківської області) повинні бути притягнуті до визначеної законом дисциплінарної, адміністративної та кримінальної відповідальності за наслідками проведення відповідного службового розслідування», – ідеться у зверненні.

Як повідомляв «СтопКор» раніше, на Харківщині озброєні представники київської охоронної фірми захопили будівлі заводу та завдали підприємцям збитків щонайменше на 3 мільйони. Зауважимо, саме того дня, коли приміщення були захоплені силовим методом, відбулися зміни й у державному реєстрі. А саме: за підробленими документами новим директором ТОВ «ЮА ЕСТЕЙТ» став безробітний Ярослав Сидоренко.

https://youtu.be/ptv_fvuF1kc

Другие новости