ПоддержатьУкраїнська

Бойовики планують порізати на метал Єнакіївський металургійний завод

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики планують порізати на метал Єнакіївський металургійний завод

Розпіарена в сепаратистських ЗМІ "націоналізація" підприємств Ріната Ахметова отримала передбачуване продовження – щойно відібравши підприємства у господарів, терористи задумалися, як забезпечити їх роботу.

Бойовики планують порізати на метал Єнакіївський металургійний завод

Другий тиждень поспіль верхівка "ДНР" буквально не спить ночами, готуючи звіти про необхідні фінансові вливання у "віджаті" заводи й шахти для відновлення їх роботи. Найскладніша ситуація на Єнакіївському металургійному заводі і його філії в Макіївці. Їх робота, за підрахунками "народних експертів", на добу обходиться в 584 мільйони рублів, пише "Діалог.UA". Таких коштів у "ДНР" немає, а тому донецький команданте не придумав нічого кращого, як звільнити всіх працівників заводу, а дороге обладнання порізати на метал.

"Окупанти порахували, що на підтримку роботи Єнакіївського металургійного заводу потрібно близько 600 мільйонів в день. Розплакалися і вирішили порізати його на метал. А де ж невловимий Курченко? Де постачання в РФ? Ви уявляєте, скільки втратив бюджет т. н. ЛДНР, якщо це цифри тільки з одного заводу? І скільки б наших військових вони вбили б на ці гроші? І ніякої шкоди для виробництва, до речі, це не завдало. Тому що наростили виробництво заводи на території вільної України", – коментує ситуацію нардеп і активний учасник блокади Семен Семенченко.

Бойовики планують порізати на метал Єнакіївський металургійний завод

Він нагадав, що, згідно з усіма міжнародними конвенціями, економічне забезпечення окупованій території має здійснювати держава-окупант. "Платити зарплату робітникам і підтримувати соціально-економічну стабільність на окупованій території буде саме окупант. Зі свого бюджету. А не українські платники податків", – пише Семенченко в соцмережі. Він зазначив, що чим більше буде навантаження на російський бюджет, тим більше людей в РФ буде виходити на антиурядові мітинги й тим швидше закінчиться війна.

У МЗС України переконані, що дії активістів блокади торгівлі з ОРДЛО можуть завдати серйозної шкоди національній безпеці. Той час в "ДНР" не може поділити "віджатий" Ясинуватський машинобудівний завод.

Другие новости