ПоддержатьУкраїнська

Бойовики почали постачати вугілля Росії замість України – джерело

StopCor
StopCor

StopCor

Бойовики почали постачати вугілля Росії замість України – джерело

Самопроголошені "ЛДНР" повністю відмовились від поставок вугілля на підконтрольні Києву території. Разом з тим, окупанти ініціювали початок поставок вугілля в Росію.

Про це журналістам повідомили в так званій "раді міністрів ДНР", новину передає "Преса України".

За словами джерела, самопроголошені республіки повністю припинили поставки високоенергетичного вугілля в Україну. Попри це, кажуть в "ДНР", вугільні підприємства продовжують працювати в штатному режимі. Про припинення поставок вугілля в Україні повідомили також в "ЛНР".

Слід зазначити, що від поставок вугілля відмовилися ті підприємства, на яких окупанти ввели так зване зовнішнє управління. Разом з тим джерело допустило, що навіть якщо учасники торгової блокади припинять дану акцію, Україна все одно відмовиться купувати вугілля у "націоналізованих" підприємств. Серед іншого було відзначено, що окупанти одночасно почали поставляти вугілля в Російську Федерацію. Ба більше, окупанти планують поставляти "своє" вугілля на територію анексованого Криму.

До слова, раніше ватажок терористичної "ДНР" Олександр Захарченко заявив про введення повної блокади щодо України. За його словами, Донбас вже пристосувався жити в умовах торговельної блокади.

Другие новости