ПоддержатьУкраїнська

У Криму директор школи назвала футбольний матч мітингом та заборонила гру

StopCor
StopCor

StopCor

У Криму директор школи назвала футбольний матч мітингом та заборонила гру

Директор однієї з кримських шкіл так боїться імпровізованих мітингів, що готова розігнати будь-яке скупчення молоді, навіть якщо це футбольний матч між командами. Інцидент трапився в Феодосії.

Новину повідомили організатори підліткового футбольного матчу в соцмережах.

У селі Краснокам'янка не так багато розваг для хлопців підліткового віку. Футбол – одне з нечисленних занять, які залучають їх до здорового способу життя. Але навіть тут існують перешкоди у вигляді нерозуміючих, навіщо це потрібно, працівників освіти. Скандал спровокувала директриса місцевої школи.

"Діти організували дворовий турнір 4 березня, до них підійшла директор і наказала забиратися зі стадіону школи, при чому стадіон взагалі не обгороджений. Хлопці не звернули увагу і продовжили гру, тоді директор викликала чоловіка військового, той почав наїжджати на дітей, в цей час директор викликала дільничного, звинувативши дітей в проведенні несанкціонованого мітингу!!!" – розповів кримський правозахисник Олександр Таліпов.

У соціальних мережах нереалізовані гравці пояснили, що проблем з використанням стадіону для спортивних заходів раніше не було. Вони вирішили скористатися наявністю місця для проведення імпровізованого матчу. Але після того, як їм заборонили грати, а опісля навіть спиляли ворота, їм не залишається нічого іншого, як почати палити та вести нездоровий спосіб життя, відзначили школярі.

"Ситуація така, що без попередження зібрали велику групу дітей на стадіоні. Зібрала молода людина, яка не попередила нікого. І директор, природно, попросила показати, де медсестра і представник поліції, оскільки це масовий збір підлітків. Коли на цьому стадіоні займаються місцеві хлопці, то питань немає, але в даній ситуації були розклеєні оголошення про організовану гру, і ніхто навіть не попередив директора школи. Тому перше, що вона зробила, звернулася в поліцію, щоб приїхав представник МВС", – прокоментувала ситуацію начальник відділу освіти Феодосії Надія Олексієнко.

Нагадаємо, в окупованому Криму керівництво прикордонної служби федеральної служби безпеки Російської Федерації змушує звільнятися з роботи у відомстві українців.

Другие новости