ПоддержатьУкраїнська

Чиновників Міноборони України підозрюють у закупівлі неякісних бронежилетів

StopCor
StopCor

StopCor

Чиновників Міноборони України підозрюють у закупівлі неякісних бронежилетів

5 листопада Генеральна прокуратура України оголосила про підозру п'яти чиновникам з Міністерства оборони. Наразі триває слідство в рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 28 і ч. 3 ст. 426 КК України за фактом закупівлі неякісних бронежилетів армії.

За даними слідства, глава ГУ розвитку та супроводу матеріального забезпечення Збройних Сил України в змові з ще чотирма керівниками Міноборони закупили 11 тис. Неякісних бронежилетів «Корсар МЗС-1-4» на загальну суму близько 100 млн грн, повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

За нашими даними, бронежилети закупили у ТОВ «Наукове виробниче підприємство« ТЕМП-3000 », засновниками якого значаться Юрій Євтушенко і Роман Балченко, раніше серед засновників була також Тамара Романчук. Варто зазначити, що з 2015 по 2019 роки Міноборони накупило у цього підприємства різних товарів військового призначення, серед яких бронежилети, форма, каски та інше більш ніж на 1,7 млрд гривень, причому на бронежилети «Корсар» за ці роки витрачено сотні мільйонів.

За даними слідства, чиновники знали, що бронежилети неякісні, зроблені кустарно і приблизно 60% з них не тримають постріл. Про це свідчать записи їхніх розмов.

Справі дали хід ще в липні 2019 року, але про підозру чиновникам повідомили тільки зараз.

Другие новости