ПоддержатьУкраїнська

Газ в обличчя та опіки дихальних шляхів: журналістка розповіла про небезпечні зйомки на Сумщині

StopCor
StopCor

StopCor

Газ в обличчя та опіки дихальних шляхів: журналістка розповіла про небезпечні зйомки на Сумщині

2019 рік запам'ятався численними резонансними розслідуваннями, пов'язаними з діями рейдерів і розбірками на агропідприємствах. Та гострі сюжети іноді даються ціною реальної небезпеки для здоров'я чи навіть життя репортера.

Так, висвітлення подій навколо спроби рейдерського захоплення компанії "Росток-Холдинг" у Глухові на Сумщині закінчилось для журналістки "СтопКору" Наталі Дігтяр опіками обличчя й дихальних шляхів та екстреною госпіталізацію.

https://www.youtube.com/watch?v=oG3uRbEHPxo

и тоді поїхали в Сумську область, де тривала запекла боротьба за агропідприємство, яке працює не тільки на українському, але й на міжнародному агроринку. Велика кількість найнятих молодиків перешкоджала діяльності підприємства. Тоді була присутня не тільки наша знімальна група, а й представники кількох загальнонаціональних телеканалів", – розповідає дівчина.

Наталя стверджує: тоді просто хотіла вихопити з рук "тітушки" балончик, щоб ця невідома людина перестала розпилювати сльозогінний газ у працівників холдингу, які планували просто повернутись на своє робоче місце. Але молодик відхилився і поцілив з балончика в обличчя журналістці.

"Відразу я не відчула болю. Дихальні шляхи почали німіти. Потім, коли я вийшла на подвір'я, тоді був мороз і вітер, очі почали дуже пекти, неконтрольовано текли сльози", – згадує журналістка.

Наталю госпіталізували з опіками обличчя і дихальних шляхів

Згодом на місце інциденту приїхала карета швидкої медичної допомоги. До прибуття медиків Наталю підтримав місцевий священник з Глухова.

Та Наталя запевняє, що подібні ситуації її не зупинять: "Я хочу це робити, я не зважаю на ці моменти. Журналістика – це те, чим я мріяла займатись 20 останніх років".

Тож чекайте у 2020-му на нові гарячі репортажі!

Другие новости