ПоддержатьУкраїнська

Головний «коп» Вінниці Юрій Педос прикриває скандального депутата-забудовника – активісти

StopCor
StopCor

StopCor

Головний «коп» Вінниці Юрій Педос прикриває скандального депутата-забудовника – активісти

ЖК «Європейський квартал» став для вінничан справжньою «чорною дірою». Триста родин, що вклали останні гроші в нерухомість, залишились просто неба. А декого з інвесторів поплічники місцевого депутата Олександра Дана взагалі залякують буцегарнею. Хто «кришує» недобросовісних забудовників і допомагає їм «кошмарити» вкладників? Дивіться у сюжеті Асі Шевченко.

https://www.youtube.com/watch?v=2Xl3-JhJrjs&t=250s

Схема працювала так: голова ГО «Європейський квартал» Віталій Ткаченко продав громадянину Дмитру Климюку об’єкти нерухомості в місті Могилеві-Подільському. Під час укладення договору власник майна Віталій Ткаченко поставив на цьому договорі своє факсиміле.

 Ткаченко і Приймак заявили права на нерухомість Дмитра Климюка

А коли пан Климюк прийшов реєструвати право власності на квартири, на нього чекала поліція. Копів викликали сам Ткаченко та його поплічниця, керівниця ТОВ «Рендінвест» Юлія Приймак. Аферисти заявили: Климюк грошей не платив, а натомість підробив інвестиційні договори. В результаті – арешт та очікування підозри від прокуратури, що свідчить про заангажованість і непрофесійність Вінницької обласної поліції.

Місцеві бідкаються: безкарність Дана і його поплічників забезпечує начальник Головного управління Нацполіції в області Юрій Педос.

Однак після спільних акцій протесту ошуканих вінничан та «СтопКору» з вимогою звільнити незаконно затриману людину, прокурори відмовились ставити підпис під сумнівною підозрою.

Як зазначили у вінницькій прокуратурі, наразі досудове розслідування триває, факти будуть досліджуватись, будуть проведені всі необхідні слідчі дії для повного з'ясування обставин.

Нині пана Климюка вже звільнили з-під варти. А «СтопКор» і надалі слідкуватиме за перебігом подій у цій будівельній афері.

Другие новости