ПоддержатьУкраїнська

У Вінниці забудовники нацькували на інвестора копів та намагались відібрати його житло

StopCor
StopCor

StopCor

У Вінниці забудовники нацькували на інвестора копів та намагались відібрати його житло

Скандал довкола депутатської забудови у Вінниці триває: замість законної нерухомості чи повернення грошей шахраї вирішили запроторити інвестора до в’язниці. Хто стоїть за наймасштабнішою будівельною аферою Вінниччини та кому правоохоронці допомагають уникнути відповідальності – розслідувала Ася Шевченко.

https://www.youtube.com/watch?v=2Xl3-JhJrjs&t=1s

До редакції «СтопКору» надійшло анонімне повідомлення, що в Могилеві-Подільському затриманий Дмитро Климюк, який є інвестором будівництва у райцентрі.

Як розповів представник ГО «Стоп корупції» Антон Клітний, у пана Климюка, відповідно до договору, є декілька десятків квартир. Та коли він прийшов оформляти документи, до кабінету БТІ увійшли керівниця ТОВ «Рендінвест» Юлія Приймак та голова ГО «Європейський квартал» Віталій Ткаченко. Посадовці заявили свої права на житло, стверджуючи, що угоди буцімто фальшиві.

«Ми зв'язали два плюс два і подумали, що тут можуть бути ознаки шахрайської схеми», – зазначає правозахисник Антон Клітний.

 Ткаченко і Приймак заявили права на нерухомість Дмитра Климюка

На думку активістів, поліцейські діяли, вочевидь, заангажовано, вони не провели розслідування, а одразу без встановлення будь-яких обставин, без дослідження версій, оголосили потерпілому інвестору підозру у вчиненні злочину.

Другие новости