ПоддержатьУкраїнська

Керівники "Нафтогазу" отримали перші мільйони від виграшу у "Газпрому" $2,6 млрд

StopCor
StopCor

StopCor

Керівники 'Нафтогазу' отримали перші мільйони від виграшу у 'Газпрому' $2,6 млрд

Керівництво "Нафтогазу" вже отримало свої перші мільйони від виграшу у "Газпрому" $2,6 млрд. Йдеться про $13,9 млн. Так, топ-менеджерам української  компанії залишиться розділити між собою ще $32,7 млн

Джерела видання "Дзеркало тижня" дізнались, що попри скандал з призначенням багатомільйонним преміюванням топ-менеджерів "Нафтогазу", останні все ж отримали бажану грошову винагороду. Зокрема, голова правління "Нафтогаз" Андрій Коболєв та головний комерційний директор Юрій Вітренко наразі поділили між собою $13,9 млн. Перший отримав $7,9 млн, що еквівалентно 207 млн грн, другий – $6 млн, що еквівалентно 130 млн грн.

Додамо, наглядова рада Нафтогазу вирішила призначити керівникам "Нафтогазу" премію за перемогу компанії над "Газпромом". Як відомо, Стокгольмський арбітраж зобов’язав російського монополіста виплатити українській компанії $4,6 млрд за відмову поставити попередньо узгоджені обсяги газу для транзиту.

За попередніми даними, керівництво "Нафтогазу" отримає премію, загальна сума якої становить $45,6 млн, тобто 1% від загальної суми виграшу. Тим не менше, експерти нагадали, що фінансовий ефект від перемоги "Нафтогазу" становить всього $2,6 млрд, а не $4,6 млрд. Так, $2 млрд було зараховано як зустрічну вимога між двома компаніями.

Другие новости