ПоддержатьУкраїнська

Перемога над "Фанплитом": небезпечному заводу заборонили отруювати людей

StopCor
StopCor

StopCor

Перемога над 'Фанплитом': небезпечному заводу заборонили отруювати людей

У Києві мешканці житлового комплексу Комфорт Таун запросили представників громадської організації «Стоп корупції», аби висловити вдячність за перемогу у боротьбі зі скандальним заводом «Фанплит». Нагадаємо, дане підприємство, аби зекономити, почало опалювати один зі своїх котлів власними виробничими відходами, які, зі свого боку, при згоранні виділяють небезпечний для життя та здоров’я людини хімічний елемент – формальдегід.

Як стверджують місцеві жителі, завод дійсно перевищує нормативи по викидах формальдегіду більше, ніж втричі, і це є причиною хвороб бронхо-легеневого характеру, астматичних захворювань у дітей та дорослих. Протягом трьох років мешканці Комфорт Тауну боролись із «Фанплитом», звертаючись до різних органів та інстанцій, але жодного результату не було, допоки не звернулись до «Стоп Корупції». 

Перемога над ''Фанплитом'': небезпечному заводу заборонили отруювати людей

Після звернення місцевих активістів до «СтопКору» екологічна війна за право дихати чистим повітрям затягнулась майже на півроку. За цей час завдяки команді «СтопКору» створили кілька міжвідомчих робочих груп і провели чимало протестів біля скандального підприємства і держустанов.

Нарешті мешканцям, активістам, правозахисникам, журналістам, юристам громадської організації «Стоп корупції» вдалось довести, шо люди мають право дихати свіжим, чистим повітрям. 

Але це ще не всі подробиці. Повну версію резонансного розслідування про скандальний завод «Фанплит» дивіться у наступному випуску. 

https://youtu.be/cIweyaerSJE

Другие новости