ПоддержатьУкраїнська

Купранець: Бурштинову мафію сформували з чиновників, правоохоронців і бандитів

StopCor
StopCor

StopCor

Купранець: Бурштинову мафію сформували з чиновників, правоохоронців і бандитів

Бурштинову мафію в Рівненській області сформували з керівників районів, сіл, лісгоспів, правоохоронних органів і кримінальних елементів.

Про це на брифінгу заявив Ігор Купранець, начальник департаменту захисту економіки Нацполіції.

"Видобуток бурштину організовували не копачі, які заробляють на життя, а правоохоронці і люди, причетні до влади. Неможливо вийти і копати бурштин без дозволу голови сільради, лісничого, дільничного, начальника міліції або керівника районної прокуратури", - зазначив поліцейський.

Серед фігурантів справи - працівники обласної та районних прокуратур, СБУ, голови райдержадміністрацій, керівники районних лісгоспів.

"Прикриття нелегального бізнесу здійснювали поліцейські. Нажаль, це працівники ввіреного мені підрозділу - визнаю. Ми факти виявили, задокументували, людей притягнуть до кримінальної відповідальності. Проходять за матеріалами і працівники внутрішньої безпеки, які, в принципі, повинні боротися з проявами будь-якого хабарництва і корупції у Нацполіціі", - додав начальник департаменту.

Нагадаємо, 5 липня затримали п'ятьох лідерів угруповання, пов'язаного з незаконним видобутком бурштину. На Рівненщині арештували заступника прокурора області Андрія Боровика. А також - колишніх керівників райвідділів поліції Сергія Родзіна й Анатолія Смолянця. Взяли під варту й підполковника контр­розвідки СБУ Вадима Федорука. Жителя райцентру Дубровиця Миколу Рабешка затримали в Києві.

Другие новости