ПоддержатьУкраїнська

МВФ відклав переговори щодо траншу для України через блокаду Донбасу

StopCor
StopCor

StopCor

МВФ відклав переговори щодо траншу для України через блокаду Донбасу

Міжнародний валютний фонд переніс засідання, на якому мало розглядатися питання про виділення Україні чергового етапу фінансової допомоги в розмірі мільярда доларів. Таке рішення було прийняте у зв'язку з офіційним введенням транспортної блокади Донбасу.

Новину повідомляє прес-служба Мінфіну.

Повідомляється, що рада директорів МВФ перенесла на короткий термін запланований на 20 березня розгляд питання щодо завершення третього перегляду Програми розширеного фінансування України. Причинами перенесення називають необхідність уточнення розрахунків економічних наслідків від заходів, які вживає Україна у відповідь на блокаду і захоплення підприємств на окупованому Донбасі, а також у зв'язку з визнанням російською стороною "документів", виданих на цих територіях.

"Уточнення цих розрахунків є важливим для обох сторін задля максимальної ефективності програми. Відповідні консультації вже розпочато. Плануємо завершити у найкоротші терміни", – зазначив міністр фінансів Олександр Данилюк.

Нагадаємо, виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук дотримується думки, що терміни виділення Міжнародним валютним фондом четвертого етапу допомоги Україні, якщо вони будуть в черговий раз відкладені, не позначаться негативно на економіці країни. Вона все одно продовжить розвиватися.

Другие новости