ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині шахраї пограбували державу на понад 1 млн. грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині шахраї пограбували державу на понад 1 млн. грн

Співробітники Служби безпеки України викрили два факти завдання збитків державі на понад один мільйон гривень у районі проведення антитерористичної операції. Про це повідомляють у прес-службі відомства.

Керівництво Держпраці у Донецькій області наприкінці 2014 року зарахувало до штату управління п'ятьох осіб. Правоохоронці встановили, що ці працівники де-факто не працювали в установі, але безпідставно отримували заробітну платню. Загальна сума збитків нанесених державі перевищує сімсот тисяч гривень.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України стосовно посадовців управління Держпраці в Донецькій області. Тривають оперативно-слідчі дії для притягнення чиновників до відповідальності.

В Ясинуватському районі Донеччині співробітники спецслужби виявили факт ухилення від сплати податків одним з місцевих аграрних товариств.

Підприємство з травня 2014 року використовувало понад двісті гектарів землі територіальної громади у Добропільському районі. Співробітники СБ України з'ясували, що весь цей час підприємці користувалися площами без будь-яких документів та не перерахували орендну плати до місцевого бюджету у розмірі більш ніж чотириста тисяч гривень.

Відкрито Кримінальне провадження за ч. 1 ст. 197-1 Кримінального кодексу України. Триває досудове слідство.

Другие новости