ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині й Вінниччині викрили підпільні гральні заклади

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині й Вінниччині викрили підпільні гральні заклади

На Хмельниччині викрили підпільне казино.

У ході масштабної всеукраїнської операції у Шепетівці викрито та припинено діяльність підпільного грального закладу. Про це повідомили у Департаменті захисту економіки Національної поліції України.

Співробітники УЗЕ області та спецпідрозділу "КОРД" вилучили 34 тисячі гривень, гральне обладнання та згортки з речовиною рослинного походження.

Оперативники ладижинської поліції припинили діяльність грального клубу, який діяв у центрі міста та вилучили гральне обладнання.

Викрили підпільний гральний заклад і в м. Ладижині Вінницької області.

Як розповів начальник Ладижинського відділення поліції Віталій Деркач, в рамках проведення досудового розслідування кримінального провадження за ч.1 ст. 203-2 Кримінального кодексу України (зайняття гральним бізнесом) працівники поліції провели санкціонований обшук за адресою розташування грального закладу.

В ході обшуку поліцейські вилучили 10 системних блоків, монітори, клавіатури, оптичні маніпулятори та чорнову документацію.

На момент обшуку в закладі був охоронець, який відмовився надавати будь-які пояснення правоохоронцям.

Зараз вирішується питання про призначення ряду експертиз для повного та всебічного проведення досудового розслідування по кримінальному провадженню. За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Другие новости