ПоддержатьУкраїнська

На Київщині активісти і правоохоронці зупинили незаконний видобуток піску

StopCor
StopCor

StopCor

На Київщині активісти і правоохоронці зупинили незаконний видобуток піску

Сотні тисяч тонн піску, викраденого під покровом ночі під час надзвичайної ситуації та карантину: активісти ГО «Стоп корупції» виявили черговий факт браконьєрства в селі Стайки, що на Київщині. Та викликали на місце правоохоронців.

«Слідчі вилучають спецтехніку піщаних нелегалів, які видобували копалини у селі Стайки під Києвом. Ідеться про самохід «Волгоград», два земснаряди, дві вантажні баржі та причал», — передав з місця подій правозахисник Володимир Циганов.

https://www.youtube.com/watch?v=TBsusM02FC8&t=1s

Як зазначив старший слідчий Кагарлицького відділу поліції капітан Сергій Фоменко, правоохоронці внесли даний факт до ЄРДР за статтею 239 ККУ. Наразі оглядають місця події, досудове слідство триває.

Зауважимо, що нелегали намивали пісок саме в період нересту, тоді, коли це категорично заборонено. Тож після проведення перевірки поліціянти конфіскували та опечатали техніку.

 Нелегальний земснаряд у Стайках. Фото: «СтопКор»

«Виявлено два земснаряди, також було виявлено рудовоз, де дійсно проводиться видобування піску», — повідомив начальник управління державного екологічного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції Столичного округу Ігор Гаєвський.

Утім, таке місце незаконного намиву піску в Київській області не одне. Активісти з початком карантину зафіксували до п’яти нелегальних локацій.

Завдяки боротьбі з піщаними браконьєрами «стопкорівці» зупинили ці дії. Ми й надалі продовжимо стежити за незаконними точками видобування піску.

Другие новости