ПоддержатьУкраїнська

Нардеп опублікував «плівки Порошенка-Байдена» та передав в Офіс Генпрокурора (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Нардеп опублікував «плівки Порошенка-Байдена» та передав в Офіс Генпрокурора (відео)

Екс-регіонал та чинний позафракційний народний депутат України Андрій Деркач оприлюднив аудіоматеріали, які нібито можуть свідчити про вплив ексвіцепрезидента США Джозефа Байдена на п'ятого президента України Петра Порошенка.

https://youtu.be/anNNsqJRFKU

«Ми оприлюднюємо запису телефонних розмов з голосами, схожими на голоси Петра Порошенка і Джозефа Байдена, що свідчать про факти міжнародної корупції та держзраду на найвищому державному рівні. Ці розмови чітко показують... Україною керував Байден", - заявив Деркач під час онлайн-конференції 19 травня, передає "Інтерфакс-Україна".

За словами народного депутата, записи він отримав від журналістів-розслідувачів, а сам запис розмов нібито робив особисто Порошенко.

Деркач додав, що перша тема записів стосується "отримання $ 1 млрд в обмін на збереження схем Burisma і міжнародної корупції". Ці записи нібито датовані 2015-2016 роками і в них йдеться про необхідність звільнення в той час генпрокурора Віктора Шокіна, "який тоді розслідував справу Burisma і вийшов на Байдена".

Депутат стверджує, що отриманий $ 1 млрд був спрямований на отримання військових держзамовлень підприємствами, що мають відношення до Порошенко.

Друга тема записів, за словами Деркача, стосується розвалу парламентської коаліції і майбутніх виборів у лютому 2016 року. Мовляв, Порошенко визнавав, що коаліції немає, але замість оголосити перевибори, як того вимагає Конституція, він дотримувався обіцянок, даних особисто Байдену, і блокував відставку Кабміну.

Деркач додав, що передав всі в Офіс генерального прокурора для реєстрації кримінального провадження.

Своєю чергою в "Європейської солідарності" заявили, що оприлюднені "аудіофрагменти сфабриковані заради дискредитації України та її штучного залучення в американську виборчу кампанію".

"По суті це російська провокація, яка не має нічого спільного з дійсністю. Її мета підірвати двопартійну підтримку України з боку Сполучених Штатів, за 5 років вибудувану президентом Петром Порошенком, повернути нашу державу в зону російського впливу і послабити міжнародну проукраїнську коаліцію. Не випадково, що ключовим спікером у цій справі є представник п'ятої колони, відомий своїми зв'язками з Росією, Андрій Деркач", - йдеться в заяві "Європейської солідарності".

Також там додали, що одним із завдань прес-конференції Деркача є "лобіювання інтересів олігарха Коломойського", мовляв "очевидно, ПриватБанк – це винагорода за участь у цієї російської провокації".

Другие новости