ПоддержатьУкраїнська

Названо три області з найбільшими заборгованостями із зарплати

StopCor
StopCor

StopCor

Названо три області з найбільшими заборгованостями із зарплати

Стало відомо, де в Україні накопичилось найбільше боргів з виплати зарплати. Окрім проблемних Луганської та Донецької області у топ-3 увійшла ще одна сусідня область.

Новину повідомляє прес-служба Державної служби статистики.

За даними Державної служби статистики, з початком 2018 року три області України демонструють негативні показники з виплати заробітної плати робітникам. Йдеться про Луганську, Донецьку та Харківську області.

"Станом на 1 січня 2018 року найбільша заборгованість по виплаті заробітної плати була зафіксована в Луганській (556 976 грн), Донецькій (453 421 грн) і Харківській (224 542 грн) областях", – уточнили у відомстві.

Крім того, загальна сума заборгованості із виплати зарплати в Україні становить 2,36 млрд грн. До слова, з цієї суми – 1,27 млрд грн припадає на економічно активні підприємства.

"На початок січня 2018 більше ніж три чверті суми заборгованості економічно активних підприємств припадало на промисловість (79,9%). При цьому майже половину боргу утворено в Донецькій (29,8%) і Луганській (17,3%) областях", – наголосили у Держстаті.

Варто зазначити, раніше український журналіст Дмитро Тимчук попереджав, що "ДНР" та "ЛНР" напрошуються на енергетичну кризу. Так звані "республіки" не домовились про постачання вугілля на ТЕС.

Другие новости