ПоддержатьУкраїнська

30 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

30 січня 2018 - прогнози погоди по обласним центрам України

У вівторок в Україні прогнозується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій території країни очікується сніжно-дощова погода. Місцями в південних областях і в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі складе -2...+6 градусів, удень +1...+10. Вітер змінних, переважно західний, південний, південно-західний і північно-західний, 3-10 м/с.

У північних областях буде хмарна погода з проясненнями. У регіоні очікується переважно сніжно-дощова погода за даними Sinoptik.ua. Вночі градусники покажуть до -1...+1, вдень температура — від +1 до +5 градусів. Вітер західний, південний і південно-західний, 4-9 м/с.

У південних областях — хмарна погода з проясненнями, в регіоні буде сніжна погода. В Одеській області — без опадів. Уночі стовпчики термометрів покажуть -1...+1 градус, удень повітря прогріється до +4...+6. Вітер західний, південний, південно-західний і північно-західний, 3-10 м/с.

У Криму прогнозується хмарна погода з проясненнями. На півострові опадів не передбачається. У Сімферополі, Керчі, Красноперекопську можливий дрібний сніг. Уночі температура повітря коливатиметься в межах +3...+6 градусів. Денна температура повітря складе від +6 до +10. Вітер західних, південний, південно-західних і північно-західних напрямів, 3-8 м/с.

У східних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжна погода. Вночі температура повітря -2...+1 градус, денна складе +1.+3. Вітер західний, південний і південно-західний, 2-8 м/с.

У західних областях прогнозується хмарна погода з проясненнями, на більшій частині регіону буде сніжно-дощова погода. Температура повітря вночі опуститися до -5...+1 градуса, вдень стовпчики покажуть +1...+8. Вітер південний, західний, північно-західний і південно-західний, 1-6 м/с.

У Карпатах — хмарна погода з проясненнями, в регіоні вночі йтиме дрібний дощ, який посилиться уранці, але до полудня він повинен припинитися. Температура повітря вночі до -1...+3, вдень — до +3...+5 градусів. Вітер переважно південний, західний, північно-західний і південно-західний, 1-5 м/с, посилення швидкості вітру до 15-24 м/с.

У центральних областях — хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважно сніжно-дощова погода. Вночі стовпчики термометрів покажуть -1...+2 градуси, удень — до +2...+6. Вітер західний, північно-західний і південно-західний, 2-9 м/с

Другие новости