ПоддержатьУкраїнська

Оголошений правоохоронцями у розшук працівник Дунайського пароплавства отримав підвищення

StopCor
StopCor

StopCor

Оголошений правоохоронцями у розшук працівник Дунайського пароплавства отримав підвищення

Мільйонні борги перед державою, невиконання контрактів, співпраця з росіянами та бізнес в окупованому Криму – усе це факти про ділову репутацію новопризначеного першого заступника УДП Андрія Кравцова. Чи вивчали у Мінінфраструктури біографію посадовця? І які ще «сюрпризи» приховують кадрові призначення пароплавства? Дізнавайтесь із сюжету Кирила Вольного.

https://www.youtube.com/watch?v=TDDHGwsLErM

Чим далі наші журналісти вивчали цю тему – тим більше цікавих фактів знаходили. Наприклад, ще один новопризначений заступник – Олександр Кравченко – раніше очолював дочірнє підприємство УДП в Німеччині. Тоді воно за дивним збігом обставин втратило свої законні 49 відсотків акцій.

 Олександра Кравченка підозрюють у порушенні ведення обліку та розтраті

Ми знайшли заяву прокуратури німецького міста Регенсбург, за якою керівника «Дойче Юкрейніш Верхерс» Олександра Кравченка підозрюють у порушенні ведення бухгалтерського обліку, зловживанні довірою та розтраті коштів.

Пізніше інформація про втрату державної частки з'явилася і в офіційних паперах УДП.

«Другий факт позбавлення прав на частку УДП в обсязі 49 відсотків мав місце у 2016 році на основі декларації директора DUV Кравченка О.С. За даним фактом, а також фактом зменшення частини уставного капіталу порушене кримінальне провадження. Досудове слідство проводить Ізмаїльський відділ поліції. Згідно з останньою інформацію, слідчі не можуть встановити, де в Україні перебуває Кравченко О.С., і його допитати», – йдеться у документах.

Якщо ізмаїльські правоохоронці все ще шукають Олександра Кравченка для допиту – ми готові повідомити: знайти його можна безпосередньо в офісі Українського Дунайського пароплавства.

Другие новости