ПоддержатьУкраїнська

Журналісти розкрили, в чию кишеню йдуть кошти батьків елітної гімназії в Києві – громада вирішила зібратись

StopCor
StopCor

StopCor

Журналісти розкрили, в чию кишеню йдуть кошти батьків елітної гімназії в Києві – громада вирішила зібратись

Після виходу в ефір резонансного журналістського розслідування про захмарні рахунки батькам учнів одного зі столичних освітніх закладів, на гарячу лінію ГО "Стоп корупції" зателефонував член Громадської ради при Печерській РДА Микола і розповів, що теж незадоволений тим, що відбувається в школі.

 Гімназія ''Консул'' на столичному Печерську Фото: СтопКор

Він запропонував запросити журналістів, директора школи та представника місцевої влади, щоб разом обговорити наявні проблеми.

"Микола мені запропонував зустріч за круглим столом за моєї участі як автора розслідування, директорки гімназії Консул – Тетяни Мельник та представників Печерської РДА. Метою нашої розмови має стати обговорення притоку великих сум у стіни гімназії. Проте, я відмовила на цю пропозицію, адже, на мою думку, такий склад комісії ні до чого не призведе. Натомість я зі свого боку запропонувала наступний склад комісії: я як журналіст від "СтопКору", Микола, директорка гімназії, представники Печерського РДА, керівництво департаменту освіти КМДА та представники правоохоронних органів", – наголосила журналістка Наталія Дігтяр.

Зазначимо, що зацікавитися саме цією школою "СтопКор" спонукав рахунок, який щомісяця отримують всі батьки тутешніх учнів. Сума – 4100 гривень на рахунок товариства з обмеженою відповідальністю з такою ж, як у закладу, назвою – "Школа Консул". Ми з’ясували, куди ж насправді йдуть кошти батьків – подробиці про це дивіться в ексклюзивному розслідуванні.

Другие новости