ПоддержатьУкраїнська

“Погано заховав”: за одержання хабара судитимуть поліцейського

StopCor
StopCor

StopCor

“Погано заховав”: за одержання хабара судитимуть поліцейського

Стосовно слідчого Печерського управління поліції ГУНП міста Києва прокуратура направила судовий обвинувальний акт. Відомо, що він отримав хабар за закриття кримінального провадження.

У вересні поточного року 21-річного правоохоронця затримали під час отримання неправомірної вигоди у розмірі 35 тисяч гривень за повернення вилученого в ході досудового розслідування мотоциклу та прийняття рішення про закриття кримінального провадження за фактом використання підроблених документів на вказаний транспортний засіб.

На даний час досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено. Прокурором затверджено обвинувальний акт, який направлено до Печерського районного суду для розгляду по суті.

Поліцейському висунуто обвинувачення в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, тобто у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

У разі визнання судом вини чоловіка, йому загрожує до 10 років позбавлення волі із конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років, повідомляє Криминальная Украина.

Другие новости