ПоддержатьУкраїнська

Політика ЄС сприяє розоренню України – норвезький економіст

StopCor
StopCor

StopCor

Політика ЄС сприяє розоренню України – норвезький економіст

Політика Європейського союзу сприяє збідненню України, нагадуючи план Монгертау щодо Німеччини після 2-ї світової війни. В ЄС навіть не здатні зрозуміти, в який бідності вже перебувають українці.

Про це заявив відомий норвезький економіст Ерік Райнерт.

За його словами, ЄС робить сусідні РФ країни біднішими, і в цьому його помилка. Райтнер нагадав, як європейцями був переможений комунізм раніше. Тоді, відзначає він, був створений певний пояс з держав, що межують з СРСР, і ці країни стали багатшими. Таким чином Європа захистила себе від комунізму, пояснив економіст. А нині, в результаті політики Євросоюзу, країни які межують з РФ стають біднішими, заявив він.

Також він поділився своєю думкою, чому Європа не бажає допомогти Україні стати багатшою.

Країни Європейського союзу так довго перебувають в достатку, що вони забули, як вони стали багатими, вважає Райнерт.

"Цикли ми можемо спостерігати й зараз. Це стосується будь-якої країни. Вона стає багатшою і забуває про те, як вона цього досягла", – сказав він.

Європейці, за його словами, не усвідомлюють, наскільки бідна Україна, де пенсії в два-три рази нижче, ніж в Російській Федерації.

"Вони й гадки не мають про ту відчайдушну ситуацію, в якій ви зараз перебуваєте. Саме тому про це варто заявляти якомога голосніше", – підсумував економіст.

"План Моргентау" – це програма щодо запобігання розв'язування Німеччиною 3-й світової війни – підходи для повоєнного перетворення Німеччини, яку запропонував міністр фінансів США Генрі Моргентау. "План Моргентау" передбачав розчленування Німеччини, перехід промислових районів під міжнародний контроль, ліквідацію важкої промисловості, демілітаризацію та перетворення її в аграрну країну.

Через деіндустріалізацію з України мігрує 20% населення – Райнерт.

Нагадаємо, Україна зможе увійти до складу ЄС тільки завдяки успіхам у сфері реформ і в боротьбі з корупцією. Відповідну заяву зробив відомий економіст і представник Президента України в Кабміні Лешек Бальцерович.

Другие новости