ПоддержатьУкраїнська

Президент Зеленський літав в Оман за рахунок першої леді, – Офіс Президента

StopCor
StopCor

StopCor

Президент Зеленський літав в Оман за рахунок першої леді, – Офіс Президента

Поїздка Президента України до Султанату Оман не мала офіційного статусу, відбувалася з приватною метою та за власні кошти. Переліт Зеленського та проживання в готелі оплатила дружина – Олена Зеленська.

Таку інформацію опублікував депутат від "Європейської Солідарності" Олексій Гончаренко. Він отримав відповідь від Офісу Президента щодо цієї поїздки.

https://www.facebook.com/alexeygoncharenko/posts/3015396308499586

Нагадаємо, що у січні 2020 року Президент України Володимир Зеленський з родиною відвідав Оман.

ЗМІ опублікували фото з елітного готелю країни Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel. Вартість найдорожчого номера у ньому за одну добу становить до 4 тисяч євро.

В Офісі Президента України пояснили: Володимир Зеленський полетів до Оману разом із сім'єю "власним коштом, але у державних справах". Окрім того, у президента нібито були заплановані там "офіційні зустрічі". В аравійській країні глава держави провів дві зустрічі – з відповідальним за закордонні справи міністром Юсуфом бін Аляві бін Абдаллою та з виконавчим президентом Державного генерального резервного фонду султанату Абдулсаламом аль-Муршиді.

Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев прилітав у місто Маскат (Оман), коли там перебував президент України Володимир Зеленський. В Україну глава держави повернувся тим же приватним літаком, яким в Оман прилетів Патрушев.

Як повідомляв СтопКор раніше, в Україні можуть запровадити комендантську годину: названо міста.

Другие новости