ПоддержатьУкраїнська

В Офісі Генпрокурора справи про корупцію в українському футболі об’єднали в єдине провадження

StopCor
StopCor

StopCor

В Офісі Генпрокурора справи про корупцію в українському футболі об’єднали в єдине провадження

Гучний скандал довкола корупційних схем в Українській асоціації футболу не вщухає вже два роки, проте винні у "розпилі" бюджетних мільйонів на будівництві спортивних майданчиків – досі на волі. На якому етапі наразі перебуває розслідування проти функціонерів? Відповідний запит журналісти "СтопКору" спрямували до Офісу Генпрокурора.

3 квітня до нашої редакції надійшла відповідь за підписом прокурора відділу процесуального керівництва в особливо важливих кримінальних провадженнях Офісу Генерального прокурора І.Ковальова.

Відповідь Офісу Генпрокурора на запит ''СтопКору''

Як повідомив правоохоронець, наразі матеріали кількох справ проти очільника УАФ, колишнього нардепа Андрія Павелка та його підлеглих об’єднані в єдине провадження.

Досудове слідство у ньому здійснюють слідчі ГСУ Нацполіції України за підозрою директора ТОВ "ФФУ Продакшен" (комерційної "доньки" федерації футболу, яка й одержала бюджетні замовлення на виробництво штучної трави за завищеними цінами) Бондаренка А.В. у вчиненні злочинів, передбачених ч.1 ст.366, ч.5 ст.191 ККУ.

Нагляд у формі процесуального керівництва здійснює безпосередньо Офіс Генпрокурора. Обвинувальний акт до суду не скеровувався.

Ким є в об’єднаній справі Андрій Павелко – наразі невідомо. Розслідування стосується службових злочинів, вчинених посадовими особами УАФ, тож це формулювання не виключає участі Павелка як підозрюваного. Представники прокуратури відмовилися розкривати у відповіді подробиці слідства, посилаючись на те, що це може зашкодити досудовому розслідуванню.

Голова Бюджетного комітету Андрій Павелко виділив ФФУ 270 млн грн

Нагадаємо, наразі у парламенті також працює відповідна тимчасова слідча комісія. За регламентом, завершити свою роботу ТСК мала наприкінці квітня, але через карантин її діяльність можуть продовжити на півтора-два місяці.

Другие новости