ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура затягує справу про вимагання 14 тисяч доларів сільським головою Микуличів

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура затягує справу про вимагання 14 тисяч доларів сільським головою Микуличів

Уже четвертий рік поспіль суд розглядає скандальну справу про хабар у розмірі 14 тис. дол., які, за даними поліції, вимагав голова села Микуличі Петро Перевозник за розв'язання земельних питань. Про це з місця повідомив кореспондент  «СтопКору».

 Суд перенесли на 6 листопада Фото: СтопКор

«У 2016 році Перевозника нібито впіймали на вимаганні хабаря у розмірі 14 тисяч доларів. Суди тривають вже четвертий рік і от тепер з подачі прокурорів справу вирішили розглядати наново через зміну складу суду. Тепер виходить, що потрібно буде знову розглядати справу, опитувати свідків, збирати докази, переглядати документи й таке інше», – розповів він.

Нагадаємо, у жовтні 2016 року в поліції повідомили, що Перевозник вимагав 14 тисяч доларів США за виділення земельної ділянки, яка повинна надаватися безкоштовно. Гроші отримував через посередників.

Він нібито одержав від переселенця з Донеччини 14 тисяч доларів США хабаря (364 тисячі гривень у національному еквіваленті). Гроші отримував через посередників. За вказану суму голова сільради погодився виділити переселенцю земельну ділянку, яка, відповідно до чинного законодавства, надається безкоштовно.

Було почате кримінальне провадження за ч.3 ст.368 ККУ «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою)».

У результаті Перевозник вийшов із СІЗО та змінив рід діяльності. Кошти на заставу для його звільнення збирали місцеві жителі. Примітно, що після збору грошей на заставу у сина Перевозника з’явилась нова машина. Це авто чиновник не посоромився внести у свою декларацію.

Тепер Перевозник балотується на посаду голови Немішаївської ОТГ.

Другие новости